Milka Crispello "Podziel się słodkim momentem" - rozwiązanie konkursu (wpis zamawiany)

/wz/

Wyłonienie zwycięzców konkursu Milka Crispello - "Podziel się swoim słodkim momentem" było ciężkie. Dokonując wyboru kierowałam się kilkoma zasadami: najistotniejsza była dla mnie interpretacja hasła konkursowego, zaś jakość i profesjonalizm zdjęcia nie były najważniejsze, choć chciałam w nim zobaczyć jakąś pracę, trud autora. Wasze słodkie chwile można podzielić na kilka grup: te związane z bliskimi (dziećmi, połówkami), ze zwierzętami (koty przodowały;), ze słodkościami w sensie dosłownym i momenty słodkiej samotności.

Zwycięskie zdjęcie przesłała Alicja. Sielankowa atmosfera wakacyjnego popołudnia (wielka woda w tle), miękkie światło i zastawiony stół, który czeka na biesiadników to dla mnie najpiękniejsza słodka chwila ze wszystkich, jakie otrzymałam. Alicja otrzyma zatem ekspres do kawy T20 TAS2007EE - Fuchsia z zestawem kapsułek i zestaw pralinek Milka Crispello.


Pięć autorek wyróżnionych zdjęć, którzy zostają nagrodzeni grą Scrabble Travel, płytami CD Selah Sue i zestawem pralinek Milka Crispello to:

1. Paulucha - za najfajniejsze kocie zdjęcie z przewrotną wymową (słodka chwila kota wśród myszy:) :

2. Agnieszka - za błękitne niebo i szeroki uśmiech, które pięknie obrazują słodką chwilę:


3. Bożena - za słodkie chwile górach i za widok ośnieżonych monumentalnych szczytów:


4. Marta - za słodką chwilę na łonie natury i uchwycenie romantycznego spojrzenia "mućki":


5. Ola - za słodką chwilę, którą doskonale rozumiem (i uwielbiam!), z kawą i książką w roli głównej:


Zwyciężczynie proszę o przesłanie swoich adresów w ciągu 3 dni (do 21.12.12, godz. 23:59).

A poniżej, zgodnie z zapowiedzią, prezentuję mozaiki ze wszystkich nadesłanych przez Was zdjęć. BARDZO dziękuję za wielki odzew i to, że dzieliliście się ze mną swoimi słodkimi chwilami. 

Etykiety: